Spawacz MAG (w osłonie CO2) – metoda 135

  • Obróbka metalu
  • Utrecht

Opis stanowiska

Czy chciałbyś pracować w firmie, która zajmuje się budowaniem średnich i dużych konstrukcji takich jak mosty, wiadukty czy metalowe ogrodzenia? Poszukujemy spawacza MAG w osłonie CO2, czyli metoda 135. Nasz klient od ponad 55 lat zajmuje się wykonywaniem zleceń dla przedsiębiorców na terenie całej Holandii. Jest to rodzinna firma, w której możesz zdobyć rozszerzoną wiedzę na temat spawania oraz szlifować swoje umiejętności. Dodatkowo będziesz mógł przyczyniać się do ochrony środowiska, gdyż nasz klient posiada certyfikat NEN14001 w zakresie zarządzania środowiskiem. W firmie panuje nieformalna i przyjazna atmosfera, a w piatki po pracy możesz relaksować się z kolegami przy holenderskich bitterballen. Praca jest na długi okres czasu, od poniedziałku do piątku, jedna zmiana.

Czego oczekujemy?

– Zaangażowania, precyzyjności I dokładności w wykonywaniu zadań;
– Doświadczenie w spawaniu metodą MAG lub podobnym stanowisku;
– Prawo jazdy kat. B;
– Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
– Pozytywne podejście i bezkonfliktowość;
– Certyfikaty potwierdzajace umiejetnosci.

Co oferujemy?

– Wynagrodzenie oraz okresowe podwyżki zgodnie z holenderskim CAO, czyli Zbiorowym Układem Pracy;
– Szkolenia zawodowe, np. VCA;
– Dodatki i zwroty zgodnie z CAO;
– Udział w programie emerytalnym Stipp;
– Wspólna integracja w każdy piątek po pracy.

O nas

Groene Hart Service (GHS) jest profesjonalnym biurem pośrednictwa pracy, które istnieje od 20 lat na holenderskim rynku pracy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne usługi w zakresie delegowania pracowników do pracodawców. GHS działa głównie w poniżej wymienionych sektorach: recykling, sortowanie odpadów budowlanych, papierów, sprzętu AGD i metali kolorowych, rozbiórki budowlane, zieleń miejska czy metalurgia.

Jesteś zainteresowany?

Możesz aplikować bezpośrednio pod tym ogłoszeniem! Nie zapomnij dodać do załącznika swojego, aktualnego CV!
Po więcej informacji możesz skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer 0031 30 307 96 38.

  • Możesz również wysłać swoje aktualne CV na adres e-mail, który widnieje pod ofertą pracy.
    Drop files here or