Spawacz MIG/MAG, Gouda

  • Obróbka metalu
  • Gouda

Opis stanowiska

Czy chciałbyś pracować w firmie, która produkuje wyjątkowe produkty ze stali nierdzewnej na specjalne zamówienia? Czy chciałbyś wykorzystać swój talent, żeby móc tworzyć wysoko-jakościowe formacje albo współpracować nad projektami z Twoimi nowymi kolegami. Poszukujemy zmotywowanego spawacza, którt potrafi zastosować różne techniki (zarówno MIG/MAG, jak i prezycyjne spawanie metodą TIG), a ponadto – ma ambicje, aby ciągle rozwijać swoje umiejętności. Wśród Twoich obowiązków będzie tworzenie produktów na zamówienie, dlatego ważna jest umiejętność precyzyjnego wykończenia realizacji. Nasz klient uważa Waszą współpracę za bardzo ważną! Wraz z kolegami będziesz zaangażowany w produkcję od samego początku, aż do końca.
Jako spawacz masz możliwość pracować w małych grupach z kolegami lub całkowicie niezależnie. Dużą częścią Twojej pracy będzie spawanie specjalistycznych płyt powierzchniowych i rurociągów. Twoje doświadczenie jako spawacz MIG/MAG będzie potrzebne do wykonywania większych projektów, m. in. produkacji rur ze stali nierdzewnej. Do mniejszych produktów będziesz używał metody spawania TIG. Znajomość tej techniki nie jest wymagana, ale będzie dużym atutem.
Nasz klient zajmuje się tworzeniem wyjątkowych produktów ze stali nierdzewnej na zamówienie, tj. zbiorniki magazynowe dla przemysłu spożywczego czy również dla przemysłu chemicznego.
Miejsce pracy znajduje się w miejscości Gouda w Holandii. Masz szanse współpracować z ponad trzydziestoma kolegami, którzy są profesjonalistami. Dużym atutem miejsca pracy jest miła atmosfera, którą czuć już na samym wejściu. Dzięki utalentowanym rysownikom, którzy również pracują dla naszego klienta możesz być częścią wyjątkowego procesu produkcji zamówień.

Czego oczekujemy?

– Precyzyjności i solidności w wykonywaniu swoich zadań;
– Doświadczenia w obróbce stalni nierdzewnej;
– Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG;
– Doświadczenie w spawaniu metodą TIG będzie atutem;
– Pozytywne podejście i bezkonfliktowość.

Co oferujemy?

– Wynagrodzenie oraz okresowe podwyżki zgodnie z CAO, czyli Zbiorowym Układem Pracy (€ 2.200 – € 3.200 brutto/mies.);
– Szkolenia zawodowe, np. VCA;
– Dodatki i zwroty zgodnie z CAO;
– Udział w programie emerytalnym Stipp;
– Sprawiająca wyzwanie praca w firmie produkującej wyjątkowe produkty!

O nas

Groene Hart Service (GHS) jest profesjonalnym biurem pośrednictwa pracy, które istnieje od 20 lat na holenderskim rynku pracy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne usługi w zakresie delegowania pracowników do pracodawców. GHS działa głównie w poniżej wymienionych sektorach: recykling, sortowanie odpadów budowlanych, papiperów, sprzętu AGD i metali kolorowych, rozbiórki budowlane, zieleń miejska czy metalurgia.

Jesteś zainteresowany?

Możesz aplikować bezpośrednio pod tym ogłoszeniem! Nie zapomnij dodać do załącznika swojego, aktualnego CV!
Po więcej informacji możesz skontaktować się z nami dzwoniąć pod numer 0031 30 307 96 38.

  • Możesz również wysłać swoje aktualne CV na adres e-mail, który widnieje pod ofertą pracy.
    Drop files here or