Sortownia materiałów budowlanych

Recykling Nieuwegein €2300 - €2500 Nie dotyczy Direct solliciteren binnen 1 dag reactie

Wat ga je doen?

Szukasz pracy? W Groene Hart Service możemy Ci pomóc! Posiadamy wolne miejsca na sortowni odpadów budowlanych. Stoisz przy taśmie, a do Twoich obowiązków należą:
- Wybieranie rękoma materiałów (np. metal, gruz, plastik);
- Przerzucanie odpadów do odpowiednich pojemników;
- Ogólne prace porządkowe.

Pracujesz od poniedziałku do piątku (czasami również w soboty) na jedną bądź dwie zmiany.
Minimalnie 40 godzin w tygodniu, a jeżeli chciałbyś firmę z nadgodzinami to jest taka możliwość.
Zgłoś się do nas, a my dopasujemy pracę do Ciebie!

Wat vragen wij?

- Możliwość podjęcia pracy w krótkim czasie;
- Znajomość języka niewymagana!

Wat bieden wij?

- Stawka podstawowa €13,27/h brutto, za pracę na zmiany lub nadgodziny otrzymujesz ekstra dodatek;
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie;
- Minimum 25 dni urlopu w ciągu roku;
- Transport do pracy za darmo;
- Tygodniowy system wypłat;
- Darmowe kursy i szkolenia według zainteresowań (do €500);
- Odkładane składki wakacyjne, rezerwowe oraz emerytalne.

Waar ga je Werken?

Groene Hart Service – jesteśmy holenderskim biurem pośrednictwa pracy. Od ponad 25 lat zajmujemy się delegowaniem pracowników do pracodawców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak prosto i zrozumiale zorganizować proces podjęcia nowej pracy. Jako polskojęzyczni pracownicy Groene Hart Service utrzymujemy stały kontakt z naszymy pracownikami. Personalne podejście pozwala nam na usługę najwyższej jakości i opiekę dla każdego, który jej potrzebuje. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia zawsze kontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby móc zrozumieć Twoje oczekiwania!