Operator wózka widłowego

Recykling Waalwijk €2500 - €2700 Nie dotyczy Direct solliciteren binnen 1 dag reactie

Wat ga je doen?

Chciałbyś spróbować swoich sił w branży recyklingu? Mieszkasz w Waalwijku i szukasz pracy? Mamy dla Ciebie ofertę w jednej z większych firm zajmujących się przetwórstwem plastiku.

Pracujesz na hali w systemie 3-zmianowym 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00.
Do Twoich obowiązków będzie należeć:
- Obsługa wózka widłowego;
- Wybieranie z taśmy rozdrobnionego wcześniej plastiku;
- Sortowanie plastiku pod względem jakościowym i kolorystycznym.

Wat vragen wij?

- Posiadasz własne zakwaterowanie w Waalwijku lub okolicach (do 20 km);
- Masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Wat bieden wij?

- Stawka podstawowa €14/h brutto;
- Zwrot kosztów dojazdu do pracy (do 20km);
- Ubezpieczenie zdrowotne €35,59/tydz.;
- Minimum 25 dni urlopu w ciągu roku;
- Tygodniowy system wypłat;
- Darmowe kursy i szkolenia (do €500);
- Odkładane składki wakacyjne, rezerwowe i emerytalne.

Waar ga je Werken?

Groene Hart Service – jesteśmy holenderskim biurem pośrednictwa pracy. Od ponad 25 lat zajmujemy się delegowaniem pracowników do pracodawców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak prosto i zrozumiale zorganizować proces podjęcia nowej pracy. Jako polskojęzyczni pracownicy Groene Hart Service utrzymujemy stały kontakt z naszymy pracownikami. Personalne podejście pozwala nam na usługę najwyższej jakości i opiekę dla każdego, który jej potrzebuje.